Virágillatot hoznak a mesekönyvek is

Hangolódj könyvekkel a tavaszra!

Csiripelő madarak, zümmögő szorgos méhecskék, „Mikor lesz már fagyi?” – ha ezeket hallod, az bizony már a tavasz hírnöke. Mutatjuk, mit olvassatok a gyerekeddel ebben az évszakban, hogy tökéletes legyen a tavaszi hangolódás.

tovább...

Történetek egy örökké tartó barátságról

Minden, amit Medvéről és Madárról tudni érdemes

Mindenki imádja az aranyos állatmeséket! Micimackó, Vackor, Macibocs, Paddington, Sim és a rengeteg ölelgetnivaló alvóka mind azt bizonyítja, hogy medvékből nem lehet elég. Csí, Hú, Bagoly, Vili a Veréb, Doktor Bubó és oly sokan mások pedig azt, hogy a madarak is verhetetlenül népszerűek. De mi történik, ha találkozik Medve és Madár? Egy olyan különleges, színes és szerethető mesevilág jön létre, amely kicsit és nagyot egyaránt elvarázsol. Olvass tovább, és tudj meg mindent Medvéről és Madárról!

tovább...

Ha nem nagy gond, itt tudnál maradni velem semmit sem csinálni?

Lapozz bele Medve és Madár legújabb kalandjaiba!

A Medve és Madár új részében olyan ismerős helyzetekkel találkozhatunk, amelyek minden gyerek számára tanulságosak és megnyugtatóak. Madár betegségekor Medve mindent megtesz, hogy felvidítsa barátját, de lehet, hogy néha elég csak ott lenni, amikor a legnagyobb szükség van ránk? Ezek a mesék megmutatják, hogy az ember (vagy a Medve. Vagy a Madár.) könnyebben veszi a nehézségeket, ha segítik a szerettei. Olvass bele Medve és Madár legújabb kalandjaiba!

tovább...

Sütihasználati beállítások