Berg Judit Maszat-meséi alapján készült a legújabb Pagony-társasjáték, és már alig vártuk, hogy mesélhessünk róla nektek!
Kattints és tudj meg mindent erről a szuper kooperációs társasról!
tovább...Nem túlzás azt állítani, hogy imádtátok a 3 éves lettem! című, tavaly megjelent antológiánkat. Már akkor sokan kérdeztétek, várható-e folytatás, úgyhogy most boldogan jelentjük, hogy megérkezett a 4 éves lettem!, ami egy igazi szerelem-projekt volt a számunkra!
Ennek örömére megkértük a kötetben található mesék szerzőit, hogy meséljenek kicsit arról, milyenek voltak ők négyévesen, ők pedig eleget tettek a kérésnek, sőt, nagyon cuki képeket is küldtek! Nézegessétek meg és nosztalgiázzatok velünk!
Berg Judit Maszat-meséi alapján készült a legújabb Pagony-társasjáték, és már alig vártuk, hogy mesélhessünk róla nektek!
Kattints és tudj meg mindent erről a szuper kooperációs társasról!
tovább...Van egy jó hírünk azok számára, akik nagy rajongói a kedves kismackónak, netán már rongyosra játszották a Boribon, hogy vagy? és Adj egy pacsit, Boribon! társasokat hamarosan érkezik a vadiúj, friss és ropogós Boribon-társas!
A Hova bújtál, Boribon? már hároméves kortól felhőtlen szórakozást nyújt a kicsiknek (és persze a nagyoknak is)!
Az évszakok váltakozásának felfedezése minden kisgyerek életében izgalmas folyamat.
Ismeretterjesztő könyvek, foglalkoztatók és mesék sorakoznak könyvesboltjaink polcain a témában, úgyhogy hoztunk is nektek egy szuper szemlét, amiből megismerhetitek a mi legnagyobb kedvenceinket, hogy az évszakok és a természet megismerése egy közös, családi kaland legyen!
A Kisvakondot mindenki ismeri és mindenki szereti - szinte mindannyiunk gyerekkorában meghatározó szerepe volt. Természetes, hogy a saját gyerekeinkkel is szeretnénk megosztani ezt az élményt, és szerencsére erre minden lehetőség adott, hiszen sok-sok vakondos mesekönyvből válogathattok!
Most összegyűjtöttük nektek a mi kedvenceinket ebben a szemlében!
Miért kopogtatja a fákat a harkály? Hogy lesz a hernyóból pillangó? Miért vicces virág a pitypang? Miért fagynak be a pocsolyák hideg időben? Czernák Eszter legújabb, Hová bújt a süni? című könyvéből többek között ezekre a kérdésekre is választ kapunk.
Induljatok útra Pankával és anyukájával egy évszakokon átívelő, mesés sétára, és fedezzétek fel közösen a természet megannyi apró csodáját!
Czernák Eszter legújabb mesekönyvének főszereplője egy Panka nevű, igen kíváncsi kislány, aki mindennap tesz egy hatalmas sétát anyukájával - és természetesen ilyenkor sok-sok kérdés merül fel benne.
Kalandozzatok velük, és tudjatok meg egy csomó érdekességet: például hogy hová tűnnek a hópelyhek vagy hogy mit csinál a vakond a föld alatt!
Most hoztunk nektek egy mesét a könyvből!
tovább...A z Abszolút-könyvek sorozat legújabb tagja egy monumentális űrkaland! A Gavarin és az álomantenna azonban ennél még sokkal többről is szól: a magányról, elszigeteltség érzésétől, és az útkeresésről.
Tudj meg mindent a könyvről!
tovább...A csillagászat és úgy általában a világűr az egyik legnagyobb érdeklődést kiváltó téma a boltjainkban, szinte mindig látni egy-egy gyereket, aki elmerülten nézeget egy ilyen témájú könyvet. Ennek megfelelően persze rettentő sok is van ezekből a termékekből.
De hogyan döntsd el, hogy melyik a megfelelő? Ezért vagyunk mi, hogy ebben segítsünk! Összeválogattuk a legnagyobb kedvenceinket, sok-sok újdonsággal!
A Pagony Kiadó/Tilos az Á könyvek iskolai projektje 2017 őszén kezdett körvonalazódni, és, paradox módon, épp 2020, a globális bezárkózás és izoláció éve hozta meg a szélesebb közönség számára a program láthatóvá válását. A projekt lényege röviden, hogy minél többekhez eljuttassuk a kiadó azon könyveit, amelyeket haszonnal be lehet vinni a közoktatásba.
Olvasd el, hogyan alakult a program az elmúlt év során!