Ciaran Murtagh

A nagy ugrás - Fin Spencer fintasztikus naplója

Illusztrátor: Tim Wessom

Pagony, 2016

212 oldal , Puha kötés

Fin Spencer átlagos tizenkét éves srác. Rocksztár és kaszkadőr szeretne lenni. Egy szép napon biztosan híres lesz majd, egyelőre azonban még a lúzer haverjával, a hibbant tanáraival és az idegesítő kishúgával kell megküzdenie. Aztán egy nap a birtokába kerül egy titokzatos napló, amivel mindent meg tud változtatni… SZÓ SZERINT. Ha valami nem úgy alakul, ahogy szerette volna, elég leírnia a naplójába, hogy mit szeretne másként, és másnapra megváltozik a múlt! A napló segítségével Fin mindenkivel elhiteti, hogy milyen csodálatos, szenzációs… FINTASZTIKUS fiú is ő valójában. Ennél szuperebb dolog nem is történhetne senkivel, ugye? De akkor miért kész katasztrófa az élete még mindig?

Elérhetőség: rendelhető

Várható szállítási idő: 3- 5 munkanap

Eredeti ár: 2490 Ft
Aktuális ár: 1743 Ft
loyaltypoints9 törzsvásárlói pont
Kosárba
Isten hozott a kiskamaszok világában!

Ha egy szórakoztató, könnyed, mégis igényes kezdő-olvasós könyvet keresel, ami garantáltan ott tartja az izgágább olvasókat is, akkor megtaláltad! A legújabb Pagony-könyv két boltosunknak is annyira megtetszett, hogy mind a ketten írtak is róla egy-egy ajánlót. Olvasd el, milyennek találta A nagy ugrás - Fin Spencer fintasztikus naplóját Milán és Zsani!

Menő könyvek nagymenőknek

Hat szuper könyvet ajánlunk a tavaszi szünetre, hogy egy percig se legyen unalmas a pihenés!  Utazhatsz mozgó szigetek hátán, bepillanthatsz egy kezdő rocksztár/kaszkadőr életébe, megtudhatod, mi az Ebzombik leghíresebb száma, robotokkal együtt oldhatsz meg egy titokzatos rablást, szörnyekkel nyomozhatsz, vagy akár főszereplő is lehetsz a saját könyvedben. Könyvek olyan 7-12 éves gyerekeknek, akik szeretnek olvasni, és olyanoknak, akik még nem tudják, mennyire szeretnek olvasni.

10+1 ok, amiért neked is látnod kell a Billy Elliotot

A 2005-ben debütáló, világsikert arató musical magyarországi bemutatójára eddig a nyárig kellett várni – de megérte. Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy láttam a darabot a londoni West End-en is, így össze tudtam hasonlítani Szirtes Tamás rendezésével. Bevallom, teljesen lenyűgözött, nekem sokkal jobban tetszett a magyar, mint a londoni. Imádtam minden egyes másodpercét – mert a Billy Elliot az a darab, amit mindenkinek látnia kell, mutatom, miért:

Mészáros Dorka írását olvasod.

Összes kapcsolódó cikk

Sütihasználati beállítások